Повідомте нам, що Вас цікавить

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Дане поле містить помилку.


Дане поле містить помилку.

Дане поле містить помилку.

Дякуємо, ваше повідомлення відправлено.

Ми відповімо вам найбліжчім часом

Реклама та просування

Для того, щоб вас помітили, необхідно просувати сайт в мережі internet.
У своїй роботі ми використовуємо весь спектр інструментів інтернет-маркетингу.
Спеціалізація і професіоналізм підтверджені Google.
Комісія без прихованих платежів
Три фіксованих тарифи, в яких ви платите за виконану роботу.
Фокусування
Фокусуємося не на числових показниках рекламного кабінету, а на реальних лідах або продажах.
Швидкість
Залежно від кількості запитів, запуск відбувається до 5 днів. Для проектів з широким асортиментом - від 10 днів.
Все починається зі стратегії.
Стратегія - розробляємо оптимальний варіант просування сайту. Вивчаємо продукт або послугу, і підбираємо найбільш ефективні інструменти.
1.
Якщо товар/послуга нова, тоді вибираємо медійну рекламу і просування в соцмережах.

Медійна реклама

Медійна реклама – це один з найбільш дієвих способів залучення відвідувачів на сайт, а також створення позитивного іміджу бренду. Ми підбираємо максимально ефективні для кожного конкретного випадку ресурси.

Крім того, враховуємо чинники, що безпосередньо впливають на ефективність проведення рекламної кампанії. Ретельно підібрані нами ресурси і фактори допоможуть знизити витрати на рекламу. Також ми налаштовуємо ремаркетинг – показ нового рекламного оголошення користувачам, які відвідували сайт раніше.

SMM, просування в соціальних мережах

Ми просуваємо бренди і компанії в соціальних мережах, що дозволить створити і/або налагодити канал для комунікації з потенційними клієнтами. Активна присутність в соціальних мережах дає змогу залучити нових клієнтів, зробити більше охоплення цільової аудиторії, а також збільшити відвідуваність сайту.

Ми створюємо і розкручуємо групи і спільноти, складаємо контент стратегій, запускаємо таргетовану рекламу, налаштовуємо рекламні кампанії в соціальних медіа, а також проводимо моніторинг згадки бренду / товару в соціальних мережах. Залежно від цілей і завдань, ви можете вибрати необхідний комплекс послуг.

2.
Якщо товар/послуга пізнавана, вибираємо SEO і контекстну рекламу.

Просування сайту (SEO)

Ми просуваємо сайти, що дозволяє гарантовано вивести їх на лідируючі позиції в пошукових системах. Це збільшує довіру користувачів, а значить і відвідуваність конкретного сайту, що згодом призведе до зростання продажів.

Бажаного результату досягають шляхом здійснення внутрішньої і зовнішньої пошукової оптимізації – зміни структури, коду і контенту сайту, а також створення правильного оточення посилань. Це дає підвищення релевантності запитів користувачів і зростання позицій у пошуковій видачі.

Контекстна реклама (AdWords)

Ми налаштовуємо контекстну рекламу, тобто розміщуємо рекламні оголошення на сторінках видачі результатів в пошукових системах. Така реклама цілеспрямовано пропонується користувачеві, який зацікавлений у продукті або послузі.

Ми підбираємо перелік ключових слів і налаштовуємо рекламні оголошення, щоб вони транслювалися виключно цільовій аудиторії – все для того, щоб реклама була ефективною. При цьому показ реклами можливий на будь-яких пристроях, в тому числі і мобільних, що дозволить донести ваше рекламне повідомлення потенційним клієнтам.

3.
Залучення нового клієнта з кожним днем стає все дорожчим, тому необхідно працювати з існуючими клієнтами та підтримувати лояльність. В такому випадку використовуємо email-розсилки і SММ.

E-mail маркетинг

Ми налаштовуємо email-маркетинг – один з інструментів інтернет-просування, що дозволяє взаємодіяти за допомогою електронних листів з клієнтами, які зверталися раніше. Ми робимо розсилку тільки за наданою вами базою контактів, що дозволить нагадати про себе клієнтам, а також донести інформацію і пропозиції і буде ініціювати повторні продажі.

Крім здійснення розсилки, ми також розробляємо шаблон листа, який буде адаптований під різні пристрої, в тому числі і мобільні, а значить клієнтам буде зручно читати отримані листи. Крім того, ми налаштовуємо посилання в листах таким чином, щоб потім відстежити ефективність розсилки.

Управління репутацією

Репутацію «онлайн» набагато легше завоювати або, навпаки, втратити, адже залишений кимось негативний відгук моментально побачать мільйони людей. Ця інформація нікуди не зникає і може спливти в будь-який момент.

У зв’язку з цим ми допомагаємо сформувати позитивний імідж бізнесу або персони в інтернеті. Щоб така робота була ефективною, ми проводимо аналіз присутності в мережі як конкретної компанії, так і конкурентів, регулярно працюємо з ресурсами, де присутні відгуки про компанії та проводимо їх моніторинг.

4.
У вас є трафік, продажі, але який інструмент формує дохід ви не знаєте. В такому випадку аналітика і аудит трафіку дозволять оптимізувати рекламну кампанію.

Аналітика та консалтинг

Якщо у Вас немає web-сайту або якщо він не приносить бажаних результатів – у Вас незмінно маленьке число клієнтів і продажів, більш низька, в порівнянні з конкурентами, позиція в пошукових системах, – необхідно визначити правильну маркетингову стратегію бізнесу, а також найбільш ефективні шляхи її досягнення.

Ми визначаємо список змін, які потрібно впровадити на ресурсі, а також перелік заходів, необхідних для ефективного розвитку бізнесу в мережі Інтернет, що змусить сайт працювати. Ми проводимо повноцінну аналітику, що включає в себе оцінку зручності сайту для користувача, аналіз рекламних кампаній. Для підвищення ефективності сайту іноді достатньо лише незначних змін, а значить – не обов’язково потрібно виділяти великі бюджети.